Cycling Sensations Events

SENSATIONS – top quality indoor cycling events

At the moment we are offering these events:
Cycling Sensations Mladá Boleslav (CZ) – classes are done in Czech language and the event is targeted for people living in Czech Republic & Slovakia.
Next event 5.10.2019  to sign up contact us at e-mail cycling@sensations.cz

Passion & More – 15th Edition: 26.10.2019, Schaffhausen (CH) complete info here

CZECH/česky:

CYCLING SENSATIONS je místem setkání přiznivců Schwinn® Cycling. První ročník v listopadu 2011 začínal s pouhými 35ti koly a nejúspěšnější ročník v dubnu 2013 měl 78 kol. Poté se návštěvnost i v rámci jednodušší organizace ustálila na 60ti kolech. Délka maratonu se prodloužila na 6 hodin a jedno kolo se dá sdílet ve dvojici, takže se na akci setká zhruba 80 lidí. 10. ROČNÍK proběhl 6.10.2018 v prostorách centra Spinning MB v Mladé Boleslavi. Další ročník se koná 5.10.2019, pro více info pište na cycling@sensations.cz

Cílem této akce je nejenom si společně šlápnout do pedálů, ale hlavně si vyměnit zážitky a zkušenosti z uplynulých měsíců. Od toho i název „SENSATIONS“ tedy ZÁŽITKY. Nejde o jeden zážitek v roce na tomto maratonu, ale o spoustu zážitků, které všichni účastníci v průběhu roku mají a to nejen na Schwinn® Cycling lekcích. Na této akci se pak vzájemně poznávají a inspirují, vytváří nová přátelství a odchází odtud s novými zkušenostmi a energií.

Děkuji všem příznivcům této akce i programu Schwinn® Cycling!
Eva Vassalli, Master Instructor Czech Republic / Switzerland

cyclingevent.ch

cyclingevent.ch